ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
تشک رویا
تولید و چاپ انواع پرچم
آموزش کافی شاپ
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
پرستاري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مينا
تاريخ: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۴۰:۵۶

درك اينكه پرستار كودك كار خود را انجام مي دهد يا نه هميشه هم آسان نيست. براي اطمينان  گاهي نياز به كارآگاه بازي داريد. بعضي از والديني كه نسبت به نادرستي چيزي مشكوك شوند از ابزار هاي تجسس براي پرستار كودك استفاده مي كنند (كه البته بدون اجازه و اطلاع پرستار  غيرقانوني است و پيگرد قانوني دارد). ولي گاهي بدون اين هزينه‌ي اضافه مي توان فهميد كه مشكلي وجود دارد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا
تاريخ: ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۳:۲۷

در كشوري مانند آمريكا، اكثريت پرستاران در منزل را خانم ها تشكيل مي دهند. در اين كشور به طور متوسط، به درخواست پرستار، حدودا ساعتي 25.68 دلار پرداخت مي شود. البته طيف حقوق دريافتي پرستار در منزل از ساعتي 14.97 دلار تا ساعتي 37.42 دلار تغيير مي كند. ميزان رضايتمندي از كار بالاست و اكثر پرستاران در منزل از كار خود لذت برده و آن را لذت بخش مي دانند. با اين كه تعدادي از پرستاران در منزل (كمتر از نصف) هيچگونه بيمه يا مزاياي پزشكي شامل آن ها نمي شود، بيش از نيمي از آن ها مشمول مزايا و بيمه پزشكي شده و دو-پنجم آن ها نيز بيمه دندان پزشكي دريافت ميكنند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا
تاريخ: ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۵۷:۰۱


چگونه مسائل مشتركي كه خانواده ها، پرستاران كودك و مربيان مهدكودك ها و ديگر مراقبين با آن روبرو هستند را حل كنيم؟در تحقيقات از خانواده ها و پرستار كودك و كساني كه در زمينه مراقبت  از كودكان فعاليت مي كنند، از روابطي مطلع ميشويم كه به سردي گراييده است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۱:۴۶

با گذر عمر بيشتر و بيشتر به اين نتيجه مي رسيم كه نيازمند يك فرد براي كمك هستيم. مراكز پرستاري سالمند با هدف كمك به سالمنداني كه به تنهايي نمي توانند فعاليت هاي خود را اداره كنند و يا كساني كه منزوي شده اند، طراحي شده است.اين مراكز به سالمندان اين امكان را مي دهند كه با ديگران روابط اجتماعي برقرار كنند در حالي كه خدمات مراقبتي آنها را نيز فراهم مي كنند. به طور كلي پرستار آقا برنامه اي شامل فعاليت هايي با هدف توسعه ي رفاه سالمندان مي باشد.
چه زماني نياز به يك مركز پرستاري سالمند داريد؟

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۹:۵۰كساني كه به عنوان پرستار سالمند فعاليت ميكنند انواع مراقبتهاي اجتماعي، روان شناسي و پزشكي را براي بيماران سالمند فراهم ميكنند.
به دليل افزايش نرخ اميد به زندگي اهميت پرستار سالمند خوب بسيار افزايش يافته است. پرستار سالمند بر روي مشكلات خانوادگي، اجتماعي، روانشناسي و جسماني مربوط به مراقبت از سالمند تمركز ميكند و براي بيماران سالمند تمركز كردن بر جنبه هاي مثبت سالمندي را فراهم مي آورد.
پرستار سالمند از انواع تغييرات طبيعي كه به احتمال زياد به دليل مسن بودن در افراد رخ ميدهد آگاه است و قادر است اين نشانه ها را از ديگر علايم غير طبيعي كه ممكن است در پيري رخ دهد متمايز كند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا
تاريخ: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۲:۱۰

پرستار كودك بدون نظارت است و همين مساله اهميت اينكه فردي قابل اعتماد را پيدا كنيد دو برابر  مي كند. اينجاست كه انتخاب يك مركز مراقبت كودك در منزل مطمئن ضرورت مي‌يابد. همچنين معمولا وقتي پرستارتان تصميم گرفت برود بايد تلاش زيادي كنيد تا پرستار ديگري بيابيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا
تاريخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۷:۰۵


امروزه به دليل مشغله زياد، و صنعتي شدن جوامع سنتي خانواده ها ممكن است نتوانند به تنهايي از عهده نگهداري و مراقبت از فرزندان يا سالمندان خود بر آيند. لذا يكي از مهمترين دغدغه هاي آنها انتخاب فرد مناسب براي اين امر است. سلامت اول به عنوان مركزي پذيرفته شده و معتبر در زمينه خدمات رفاهي ، مراقبتي و پرستار در منزل  ضمن بهره بري از دانش و تجربه خود، با ده ها خانواده  صحبت كرده تا از تجربيات كاربردي آنها نيز در نگارش اين مطلب بهره گيرد. ما  با يك تحقيق ميداني شروع به جمع آوري اطلاعات و تجربيات فردي خانواده ها كرديم تا به بررسي نكات كليدي اين مهم بپردازيم. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا
تاريخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۵:۴۵

آيتم هاي زيادي در رابطه با پرستار كودك را مي توان بر شمرد مانند مراقبت هاي فيزيكي از كودك،   مراقبت ذهني و روانشناختي از كودك ، مراقبت هاي عاطفي از كودك و .... يكي از آيتم هاي مراقبت از كودكان كه به رشد جسمي ، عاطفي و ذهني كودك شما كمك شاياني مي كند  تغذيه آنهاست. تغذيه كودك،در واقع عملي سرشار از عشق و محبت است. اولين ارتباط مادر و نوزاد،از طريق تغذيه برقرار مي شود. روزهاي نخستين (و هفته هاي اول) نقش و ارزش عمده اي در ارتباط آتي مادر و فرزند دارد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا
تاريخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۶:۱۹

مراقبت از سالمندان به معناي تحقق نياز هاي خاص و منحصر به فرد براي شهروندان سالخورده در بازه هاي زماني مشخص است.مراقبت از سالمندان را مي توان به دو شكل پرستار سالمند در منزل  و يا مراكز نگهداري از سالمندان خلاصه كرد، به طوري كه صرفا اين مراقبت از جنس مراقبت هاي بهداشتي ، درماني نيست زيرا بسياري از آنها نيازي به چنين مراقبت هايي ندارند و صرفا نياز آنها رفاهي ، اجتماعي و يا روانشناسي است .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا
تاريخ: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۹:۴۰

اگر مراقبت از ديگران را دوست داشته و به دنبال شغلي متنوع هستيد، اين شغل براي شما مناسب است.
پرستار، فردي كه در زمينه اصول علمي و مهارتهاي حرفه‌اي مراقبت، درمان و آموزش بيماران تحصيل كرده و در آن مهارت داشته باشد. پرستار عضوي از تيم درماني در بيمارستان ها و درمانگاه ها مي  باشد. در قديم شايد داشتن تحصيلات دانشگاهي براي پرستار ضروري نبود ولي امروزه پرستاران بايد مدرك معتبر دانشگاهي داشته باشند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]