ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
تشک رویا
تولید و چاپ انواع پرچم
آموزش کافی شاپ
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
آيا شما براي گرفتن پرستار بچه آماده ايد؟ پرستاري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مينا
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۹:۴۳

هنگامي كه شما مي خواهيد كودك خود را ترك كنيد دچار احساست زيادي خواهيد شد. ترك كردن كودك و سپردن او به دست  پرستار كودك غريبه كار راحتي براي والدين بنظر نمي آيد. شما مي توانيد با پدر و مادرهاي ديگر كه قبلا پرستار كودك گرفته اند صحبت كنيد تا با در اختيار قرار دادن تجربياتشان شما را در اين امر ياري كنند.مراقب كودك،استخدام پرستار كودك،مراقبت از كودك در منزل،نگهداري از كودك،پرستاري كودكسخترين تصميم گيري زماني است كه در مراحل گرفتن پرستار كودك مي باشيد و يا مدت زيادي از استخدام پرستار نگذشته است. هيچ پرستاري جاي مادر را براي كودك نخواهد گرفت و اين امر نگراني مادران را دراين زمينه بيشتر خواهد كرد. قبل از يافتن پرستار كودك بهتر است خود را محك بزنيد كه آيا براي اين امر حساس آماده هستيد يا خير.از مهمترين كارهايي كه قبل از سپردن كودك به پرستار بايد مورد توجه قرار گيرد اين است كودك را با پرستار خود آشنا كنيد.بنابراين بايد خوبي بتوانيد پرستار كودك را به فرزند خود معرفي نماييد و از او در منزل به نيكي ياد كنيد. قبل از آنكه كودك دچار تنش هاي جدايي از والدين بشود از مدت ها قبل با او در ارتباط با پرستار كودك و مزيت هاي وجود او در كنار كودك سخن بگوييد. اين موضوع مشكلاتي كه كودك با خروج شما از منزل به وجود مي آورد را از بين برده و از احساس گناه والدين نيز كاسته خواهد شد.چگونه كودك را براي خروج والدين از منزل و تنها شدن با پرستار آماده كنيم؟
خودتان را براي سروصداي كودك آماده كنيد. اگر كودك شما زياد به شما وابسته است ممكن است براحتي با سخنان شما در ارتباط با پرستار كودك آرام نگيرد و پس از خروج شما از منزل شروع به گريه زاري كند. اما نگران اين موضوع نباشيد. وقتي كودك مي فهمد بدون حضور شما نيز مي تواند به زندگي ادامه دهد از گريه هاي او كاسته خواهد شد. هنگام بازگشت از منزل كودك را تمجيد نموده تا كودك براي روزهاي بعدي آماده باشد.استخدام پرستار كودك در تهران،پرستاري از كودك در منزل،مركز پرستاري از كودك در منزلقبل از ترك كردن كودك خود مطمئن شويد كه كودك گرسنه يا تشنه نباشد. زيرا ممكن است تا مدتي بعد از خروج شما از منزل چيزي نخورد.از پرستار بخواهيد در حضور شما با كودك وقت بگذراند:
شما مي توانيد قبل از استخدام پرستار كودك از او بخواهيد دو روزي در كنار فرزند شما وقت بگذراند. تا هم بيشتر با او آشنا شده و هم كودكتان بداند فردي كه قرار است با او در منزل تنها باشد مورد تاييد شما مي باشد. از اين رو از نگرانيهاي كودك هنگام ترك شما كاسته خواهد شد. همچنين توصيه ي ما به شما براي آماده كردن كودك و سپردن او به دست پرستار اين است كه در اوايل گرفتن پرستار كودك پس از ورود پرستار در همان لحظه منزل را ترك نكنيد و از پرستاربچه بخواهيد نيم ساعت قبل در منزل شما حضور پيدا كند.هنگام ترك منزل مطمئن شويد كه كودك از بازي كردن با پرستار خود لذت مي برد. پس در زمان مناسبي از كودك خود خداحافظي نماييد.مراقب كودك،استخدام پرستار كودك،مراقبت از كودك در منزل،نگهداري از كودك،پرستاري كودكهميشه اينگونه نيست كه افراد براي رفتن به سركار به گرفتن پرستار بچه روي بياورند. والدين كودك نياز دارند كه مدتي را در غياب كودك براي خود وقت بگذرانند، ورزش كنند و يا به ديدار دوستان خود بروند.اما مهمترين نكته اين است كه هم كودك و هم شما بايد در غياب يكديگر بتوانيد از لحظات خود لذت ببريد و اين ميسر نخواهد شد مگر زماني كه شما پرستار كودك مورد اعتماد و با مسئوليت پذيري بالا را استخدام نموده باشد. پس دقت بيشتري براي انتخاب پرستار كودكبه خرج دهيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]