ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
تشک رویا
تولید و چاپ انواع پرچم
آموزش کافی شاپ
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
نگهداري از كودك تب دار پرستاري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مينا
تاريخ: ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۱:۱۱

تب از جمله بيماري هايي است كه كودك به دلايل مختلف به آن دچار مي شود. تب كردن كودك مي تواند دلايل مختلفي داشته باشد. اين دلايل شامل بيماري، واكسن زدن و يا دراوردن دندان مي باشد. از اين رو فردي كه نگهدار كودك است و يا به عنوان  پرستار كودك از كودك مراقبت مي كند بايد بداند كه چگونه تب كودك را پايين بياورد تا كودك دچار آسيب هاي جدي در اثر بالا رفتن درجه حرارت نشود.مطلب بيشتر:مراقبت از كودك بعد از واكسن مراقبت از كودك در سرما خوردگي وتبتشخيص تب در كودك:
كودكي كه تب كرده معمولا گونه هايش سرخ شده كودكي كه قسمت هايي پيشاني، كمر و يا شكم او نسب به روزهاي ديگر داغتر است و يا مرتب عرق مي كند. البته دما سنج هايي مخصوص كودكان در بازار موجود است كه راه تشخيص تب را براي پرستار كودك آسان نمونده است.مراقب كودك،استخدام پرستار كودك،مراقبت از كودك در منزل،نگهداري از كودك،پرستاري كودكمراقبت از كودك در تب:
براي مراقبت از كودك در تب مايعات مي توانند به آن ها در كنترل دماي بدن كمك نمايند. اگر كودك شير خوار است مرتب به او شير بدهيد. مهمترين نكته در نگهداري از كودك در تب اين است كه نگذاريد بدن كودك دچار كم آبي شود.نگهدار كودك،پرستاري كودك،نگهداري كودك،استخدام پرستار كودك در تهرانپاشويه ي كودك درتب:
در هنگام پاشويه ي كودك دماي آب خيلي مهم است. دماي آب را متعادل نگه داريد و كودك را در آب سرد و يا گرم پاشويه نكنيد اين دما 32 درجه مي باشد. اضافه كردن الكل به آب به هيچ وجه توصيه نمي شود.پرستاري از كودك،استخدام پرستار كودك در تهران،پرستاري از كودك در منزل،مركز پرستاري از كودك در منزلجلوگيري از تشنج كودك تب دار:
براي جلوگيري از تشنج كودك بهترين راه شروع دارو درماني كودك مي باشد. داروهايي كه براي از بين بردن تب در كودك استفاده مي شود استامينوفن مي باشد. مقدار مصرف قطره استامينوفن در بچه هاي يك تا دو ساله ۲۵ قطره هر ۴ ساعت يك بار و ميزان مصرف شربت استامينوفن به ازاي هر ۱۲ كيلو وزن بچه يك قاشق مرباخوري، هر ۴ ساعت يك بار است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]