تور کربلا
فروشگاه اینترنتی
مبلمان اداری کلاسیک
ثبت شرکت - ثبت برند
مبلمان اداری
خرید بک لینک
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
ساعت دیواری
برچسب دیواری
تور مالدیو پاییز 96
تور سیشل پاییز 96
تور موریس پاییز 96
تور استرالیا پاییز 96
تور آفریقای جنوبی پاییز 96
تور پوکت پاییز 96
تور آرژانتین پاییز 96
تور مراکش پاییز 96
تور تایلند پاییز 96
تور برزیل پاییز 96
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
تور پوکت
تور تایلند
فروش سايت آماده
چگونه از زمين گير شدن سالمند جلوگيري كنيم پرستاري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مينا
تاريخ: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۶:۲۰

سالمندان سالم كه بتوانند بدون نياز به يك پرستار سالمند و يا نگهدار سالمند به زندگي خود طبق روال سابق ادامه دهند نيازمند بكارگيري روش هاي نوين خود مراقبتي سالمندان مي باشند. اينكه سالمند بتواند بدون نياز به فردي ديگر امور خود را انجام دهد نه تنها در دوران پيري زحمتي براي ديگران ندارند. بلكه آن ها در جامعه بهترين مدير،راهنما ومشاورانند واز بهترين متفكرين دنيا مي باشند. دنيا با تفكر سالمندان و همت افراد جوان تر اداره مي‌شود، از همين رو بايد به سالمندان براي پيشگيري از زمين گير شدن كمك نمود.نگهدار سالمند،مركز مراقبت از سالمند،پرستاري از سالمند بيمار،باخود مراقبتي زماني را براي خودمان در نظر مي‌گيريم تا كارهايي را انجام دهيم كه موجب حفظ وتقويت جواني و انرژي ما مي‌شود.مراقب سالمند،استخدام پرستارسالمند در تهران،استخدام پرستارسالمند،اهميت خود آگاهي در خود مراقبتي: خود آگاهي اولين گام خودمراقبتي است. خود آگاهي به ما كمك مي‌كند تا قدرتمان براي تغيير را كشف كنيم و با تمركز بر وجود ارزشمندمان ، هدفمند زندگي كنيم .استخدام پرستار در منزل،استخدام پرستار سالمندخودمراقبتي رواني وعاطفي :
افراد سالم از لحاظ عاطفي ورواني ،قادرندبا شرايط سخت مقابله كنند ونگرش مثبت شان به زندگي را از دست ندهند.آنها در زمانهاي بد نيز خود كارآمد،انعطاف پذير وخلاق و پر اميد هستند .داشتن سلامت رواني وعاطفي شامل وجود احساس رضايت، اعتماد به نفس كافي،اعتماد و صميميت، ميل و رغبت به زندگي وشادي و نشاط، توانايي مقابله با استرس مي باشد. براي افزايش اميد به زندگي بايك دوست يا مشاور مورد اعتماد صحبت كنيم. زندگي در محل كار و خانه را از هم جدا كنيم.پرستاري از سالمند آلزايمري،پرستار سالمندپيشگيري از بيماري ها مهمترين اصل خودمراقبتي سالمندان:
سالمندان بهتر است نسبت به مراقبت از خود و پيشگيري از بروز بيماري ها فعالتر باشند و اجازه ندهند بيماري و كسالت به سراغشان بيايد و اگر در اين امر كوشا و فعال باشند هيچ وقت بيماري و از كار افتادگي به سراغشان نمي آيد.يكي از اصول مهم در اين راه پيشگيري و مراقبت در سالمندان است.ارائه آموزش‌هاي موثر در نحوه ي مراقبت از خود براي سالمندان، اقدامي مهم براي پيشگيري از آسيب در اين گروه است.ايجاد آگاهي در سالمندان براي پيشگيري از بيمارهاي بسيار مهمتر از رسيدگي به سالمند و استخدام پرستار سالمند براي او مي باشد. از اين رو اگر سالمندي در منزل داريد به او آگاهي دهيد كه در صورت وجود وضعيت غير متعارف به پزشكان مراجعه كند.سالمنداني كه نيازمند كمك‌رساني در خانه هستند، بايد از آموزه‌هاي خود مراقبتي بهره گيرند تا از تمام توانمندي‌هايشان استفاده كنند و در كنار آن از پزشكان و متخصصان نيز براي برطرف كردن نيازها استفاده كنند.از جمله بيماري هاي شايع در دوران سالمندي بيماري آلزايمر است. اين بيماري از جمله بيماري‌هايي است كه برنامه‌هاي مراقبتي به مراقبين فرد بيمار آموزش داده مي‌شود؛ زيرا بيمار و خانواده بايد با هم تحت آموزش قرار گرفته و  بدانند در برخي موارد بيمار آموزش‌پذير نبوده و اطرافيان و خانواده فرد بايد عهده‌دار اجراي برنامه خود مراقبتي براي شخص شوند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]