ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
تشک رویا
تولید و چاپ انواع پرچم
آموزش کافی شاپ
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
مراكز نگهداري كودك پرستاري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مينا
تاريخ: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۵۴:۴۳

مراكز خدمات نگهداري كودك زيادي در كلان شهرها وجود دارند. اين موضوع برخي  والديني كه نياز به خدمات نگهداري كودك دارند را بيشتر سردرگم مي كنند. نگهداري از كودك امري مهم و حياتي مي باشد از اين رو نمي توان كودك را به هر مركز خدمات نگهداري كودكي سپرد.خدمات نگهداري كودك انواع مختلفي دارد. برخي از مراكز، نگهداران كودك را به منزل اعزام مي نمايند و برخي ديگر از مراكز، خدمات نگهداري كودك را در محلي ثابت ارائه مي دهند. مهمترين نكته در انتخاب اين مراكز اين است كه داراي مربياني دلسوز و مسئوليت پذير بوده و مجوزهاي لازم را اخذ نموده باشد.هدف مراكز نگهداري كودك بايد ساختن محيطي شاد و مفرخ براي كوكان بوده و با انتخاب بازي ها و سرگرمي هاي مناسب، رشد ذهني كودك را اولويت  كاري خود قرار دهند.بسته به انتخاب والدين براي سپردن كودك به مراكز خدمات نگهداري كودك يا استخدام پرستار، معيارهاي انتخاب نيز متفاوت خواهد بود كه در اين قسمت به برخي از فاكتورهاي مهم در انتخاب مركز نگهداري كودك مي پردازيم. البته اين معيارها براي نوزادان با كودكان با سن بيشتر كمي متفاوت است.نحوه ي انتخاب مركز نگهداري از كودك:
اگر شما جز آن دسته از والديني مي باشيد كه نمي توانيد به راحتي به پرستار كودك اعتماد كرده و كودكتان را با او تنها بگذاريد توصيه ما به شما اين است كه كودك را به يك مركز نگهداري كودك ببريد. اما اگر شما شاغل هستيد و ساعت كاري مركز نگهداري كودك با ساعت كاري شما مطابقت ندارد يا احساس مي كنيد برنامه ي روزانه ي كودكتان با سپردن كودك به مركز خدمات نگهداري كودك طبق اصول شما پيش نخواهد رفت و كودك ممكن است دچار بيماري هاي واگير دار بوده و با رفتن به اين مراكز بيشتر در معرض ويروسها باشد بهتر است با انتخاب خدمات پرستار كودك در منزل كودك خردسال خود را در خانه نگهداري داريد. اگر احساس ميكنيد با گرفتن پرستاركودك ممكن است كودكتان مانند ديگر كودكان در مراكز خدمات نگهداري كودك اجتماعي نشوند و به خوبي براي رفتن به مدرسه امادگي پيدا نكنند مي توانيد از پرستار كودك بخواهيد او را به پارك يا كلاس آموزشي ببرد.معيار اساسي مراكز معتبر خدمات نگهداري كودك:
قبل از آنكه از مركز مورد نظر تقاضاي اعزام پرستار كودك كنيد بهتر است از مجاز بودن موسسه اطمينان حاصل نماييد. يك مركز خدمات نگهداري از كودك خوب  بايد از سابقه ي خوبي برخوردار باشد. با تحقيق از والدين در ارتباط با كيفت خدمات دهي مراكز و مسئولين در رابطه با نحوه ي خدمات دهي آن ها بيشتر آشنا شويد و آن را با معيارهاي اساسي خود مقايسه كنيد.گرفتن پرستار بچه از مراكزي كه داراي مجوز مي باشد اين اطمينان را به شما مي دهد كه پرستاران كودك در آن مركز آموزش هاي لازم را در ارتباط با نگهداري از كودكان و نوزادان ديده اند و بخوبي با روش هاي نوين كودكياري آشنا بوده و اين موضوع مي تواند از نگراني هاي شما كم نمايد. اين مراكز به دليل آنكه پرستاران را بدون گرفتن ضمانت از آن ها استخدام نمي كنند مي توانند در هنگام بروز رخ داد هاي ناخوشايد احتمالي پاسخگوي شما باشند.براي حصول اطمينان از نحوه ي كار و خدمات رساني مراكز نگهداري كودك و پرستاران در آنجا مي توانيد با پرسيدن سوالات اساسي و فكر شده، از تدابيري كه اين مراكز براي خدمات رساني بهتر به كودكان شما اتخاذ نموده اند مطلع شويد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]